Narty head – tradycja i nowoczesność

Narty head – tradycja i nowoczesność

Wieloletnie doświadczenie idące w parze z wykorzystywaniem nowinek technologicznych to wyróżniki, które zawiodły markę head na szczyt popularności w świecie nart zjazdowych. To najwyższej klasy sprzęt, który łączy w sobie tradycję marki i nieustanne podążanie za innowacjami.

Narty Head – historia marki

Narty zjazdowe head mogą się poszczycić długotrwałą historią marki. Firma została założona w 1950 roku przez Howarda Heada w Stanach Zjednoczonych, w latach siedemdziesiątych przeniesiono jej siedzibę do Holandii, obecnie zaś znajduje się ona w Austrii.

Czołowym produktem marki są rakiety tenisowe oraz narty head. I to właśnie narty przyczyniły się do sukcesu firmy, ponieważ head zastąpił toporny drewniany sprzęt z lżejszą konstrukcją, metalowo-drewnianą, która była mocniejsza, a przy tym o wiele lepiej ścinała zakręty.

Ten zabieg zrewolucjonizował narciarstwo, dając sportowcom większą frajdę z uprawiania narciarstwa zjazdowego.

Narty zjazdowe Head – pogoń za technologią

Dziś narty head dalej słyną z innowacyjności. Producent, przy współpracy z najlepszymi sportowcami testuje nowoczesne rozwiązania, takie jak technologia EMC (Energy Menagement Circut, system redukcji negatywnych wibracji), po to, by osiągać jak najlepsze wyniki w jeździe sportowej oraz maksimum przyjemności podczas amatorskiego szusowania.

Narty zjazdowe head dzięki ciągłemu doskonaleniu istniejących linii produktów sprawdzają się zarówno na utwardzonej nawierzchni stoku, jak i w kopnym, sypkim śniegu. Dają więc pełną swobodę użytkowania. I to jest właśnie dewiza marki Head – dawać ludziom masę funu!

Narty zjazdowe Head dostępne tutaj.