Dlaczego warto wybrać rower Haibike?

Dlaczego warto wybrać rower Haibike?

Rowery Haibike to produkty, które są jednym z lepszych na rynku. Nie ma co ukrywać, to pojazdy, które są synonimami trwałości, szybkości i wygody. Sama jazda rowerem musi nam sprawiać przyjemność, a najgorsze jest, to gdy musimy co chwilę naprawiać nasz sprzęt. Postanowiliśmy więc dla was przybliżyć charakterystykę tej marki i zachęcamy do tego, żeby zapoznać się z naszym artykułem w bliższym stopniu.

Haibike to niemiecka solidność

Przyzwyczailiśmy się do tego, że wszystko, co niemieckie jest dobre. Oczywiście, często jest to na pozór, bo dopisujemy tę solidność do prawie każdej marki, natomiast Haibike zdecydowanie wpisuje się w obraz produktów wysoce rozwiniętych i zyskują coraz to większą popularność w takich miejscach jak GreenBike. Co ciekawe, są to rowery, które są wyposażone w silniki producentów Bosch oraz Yamaha. Producenci szacują, że baterie można ładować nawet 1000 razy, więc jest to wysoce wydajny sprzęt. W dodatku jedno naładowanie baterii pozwala na przejechanie 100 do 150 kilometrów, w zależności od wybranego trybu, co tylko dodatkowo sprawia, że warto go zakupić, chociażby ze względu na jego efektywność. Trwałość rowerów Haibike przejawia się w produkcji ram Hebików oraz rowerów z włókna węglowego bądź z aluminium.

Haibike

Haibike wyznacza trendy 

Solidność roweru to jedno, ale liczy się również rozwój, który pozwala dawać klientom jak największą satysfakcję. Dlatego też w kontekście niemieckiej firmy trzeba powiedzieć o Sabinie Spitz, która na rowerze Haibike zdobyła srebrny medal olimpijski w Londynie. To tylko pokazuje, że marka nie jest przedsiębiorstwem chcącym produkować rowery miejskie, ale również wchodzić na rynek sportowy. Haibike tworzy rowery, które są bardzo lekkie, wydajne i samo to, że produkuje rowery elektryczne, pokazuje, że liczy się z trendami, które obecnie kładą nacisk na to, żeby chronić naszą planetę przed emisją CO2.