Raca dymna dla kibica

Raca dymna dla kibica

Mecz to niezwykle ważna impreza sportowa na którą przybywa tysiące fanów. Wielu z nich na stadion przychodzi w towarzystwie licznych akcesoriów wspomagających kibicowanie. Raca dymna dla kibica to nieodłączny element każdego ważnego meczu. 

Raca dymna – dla kibica oraz fotografa 

Race dymne to od lat sprawdzone produkty niezawodnie służące do stworzenia efektownej kurtyny dymnej, która to wprawia w niesamowity nastrój wszystkich uczestników imprezy czy pokazu świetlnego. Mimo, że nie wszyscy popierają ten pomysł to dymnych rac nie brakuje nigdy na stadionie sportowym.Ponadto są one coraz częściej używane przez fotografów podczas robienia sesji zdjęciowych. Postacie w tle kolorowej ściany dymnej prezentują się bowiem wyśmienicie. Taka niezwykła sceneria zdjęć sprawia, że są one jedyne w swoim rodzaju. 

Race morskie – charakterystyka 

Wśród bogatej oferty na szczególną uwagę zasługują race morskie zwane często racami ratowniczymi lub świetlnymi. Są to profesjonalne produkty pirotechniczne, które wytwarzają niezwykle intensywne światło. 

Charakterystyczną cechą rac morskich jest obudowa z metalu, plastikowa rękojeść i zawleczka do odpalania. Raca morska spełnia międzynarodowe standardy, więc dozwolone jest jej używanie na morzu w każdej sytuacji, która tego wymaga. Race te są dostępne w szerokiej palecie kolorystycznej. W sprzedaży nie brakuje odcieni: czerwonych, żółtych, zielonych czy białych, dzięki czemu możliwe jest tworzenie różnorodnych układów oraz efektów świetlnych. Oprócz rac morskich na rynku istnieją również flary oraz race wytwarzające nieco słabsze światło.