Czym wyróżniają się oryginalne narty Fischer rc4?

Czym wyróżniają się oryginalne narty Fischer rc4?

Oryginalne narty Fischer rc4 wybierane są nie tylko przez profesjonalistów, ale również przez amatorów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z narciarstwem. Znakami charakterystycznymi nart jest bardzo lekki i niesłychanie wytrzymały rdzeń Wood Core, który może pochwalić się rewelacyjnymi parametrami technicznymi.

Zaawansowane technologie

Nowoczesne narty Fischer oparte są nie tyko na wysokiej jakości materiałach, ale również na nowoczesnych technologiach, które zapewniają komfort jazdy i znacząco podnoszą poziom bezpieczeństwa. Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim oryginalny patent Sandwich Sidewall Construction, dzięki któremu narta Fisher na całej długości jest bardzo stabilna. Inteligentna powłoka rdzenia wykonana jest w całości z drewna bukowego, dzięki czemu Fischer narty służyć będą przez kilka sezonów.

narty fischer

Niezawodne narty dla wymagających narciarzy

Oryginalne narty Fischer RC4 wykonane są z tajemniczego materiału Air Carbon Ti. Jest to nic innego jak doskonałe połączenie węglanu i tytanu. Dzięki połączeniu wymienionych materiałów można liczyć na doskonałą jakość nart i idealną kontrolę. Na szczególną uwagę zasługuje także technologia Hole Ski, dzięki której Fischer narty mają znacznie mniejszą wagę dziobu. W dużej mierze to właśnie dzięki tej technologii narty zdecydowanie lepiej reagują na wszelkie drgania. Po oryginalne narty marki Fisher powinny sięgnąć w pierwszej kolejności osoby, które liczą na płynną jazdę i co najważniejsze chcą mieć pełną kontrolę w trakcie ostrych skrętów.